ÕPETAJALE JA LAPSEVANEMALE

Haridust väärtustatakse tänapäeval järjest enam ning suurem osa vanemaid soovib oma järeltulijaile võimalikult head tulevikku, mille garantiiks on kvaliteetne haridus. Edukus on muutunud tänases ühiskonnas üha olulisemaks. Lapse edukust mõjutab oluliselt tema lugemisoskus, mis avab tee teadmiste omandamisele. Kuidas laps lugema õpib, sõltub ka teda ümbritsevast keskkonnast.

Keskkonna loovad lapsele kodu ja pere, lasteasutus ja põhikooli esimene aste. Kõik, mis seal puudu jääb, pidurdab õpivalmidust, edukust, toimetulekut kogu elu jooksul. Parim viis lapse eeldustekohase arengu kindlustamiseks on talle soodsa arengukeskkonna loomine.

Oleks vaja, et lapsega tegeleja oleks teadlik sellest, mida laps teatud eluetapil peaks või võiks osata, millises suunas teda kasvatada, arendada. Kuna lapse areng on dünaamiline, vajab ta erinevatel eluperioodidel erinevaid teadmisi.
Järgnevalt püüan käesoleval lehel keskendutud peamiselt lapse lugema õpetamisele ja sellega seonduvale ning vaadelda kogu protsessi lähtuvalt sellest, milline on kõiges selles täiskasvanu roll. Lisaks toon lehele erinevaid harjutusi, viiteid, artikleid, jpm, mis arendavad lapse andeid. Võimalusel jälgige Huvi Koolituskeskuse FB

LÕPUMÜÜK

LÕPUMÜÜK mänguasjad

Soodsad mängud ja mänguasjad. Kuni kaupa jätkub!

Ostutingimused
Toimige järgmiselt:

I võimalus. Valige välja toode, märkige toote kogus, kood ja lisage see E-posti koolitushuvi@gmail.com.

II võimalus laadige alla kataloog, täitke tellimus ja edastage tabel koolitushuvi@gmail.com

Lisage kontakt andmed. Arve maksja kontakt andmed.
Kauba saatmise aadress. Pakiautomaadi asukoht, telefoni number, nimi.
Tellimuse arve edastatakse Teie e-meilile.
Kaup jõuab Teieni 3 tööpäeva jooksul pärast raha laekumist müüja kontole.

Kliendi andmete töötlemine
Küsime Ostjalt ainult tellimuse täitmiseks vajalikke isikuandmeid. Me ei avalikusta Ostja isikuandmeid kolmandatele osapooltele, v.a transporditeenuse osutamiseks.

KATALOOG Kataloog 2017